Uprzejmie informujemy, że w mDoradcy, w szkoleniu e-learningowym przygotowanym przez Bartosza Kubistę - "Rozwiązania pomocowe dla przedsiębiorców oraz zmiany w specustawie" zostały udostępnione prezentacje multimedialne z możliwością pobrania.
Materiały znajdują się w zakładce "pliki".

Szkolenie -eLearning : Rozwiązania pomocowe dla przedsiębiorców oraz zmiany w specustawie.

W związku z sytuacją epidemiologicznej w kraju,  Prezydium KRDP podjęło decyzję uruchomienie w trybie pilnym szeregu szkoleń e-learningowych, które z założenia będą alternatywą, dla tradycyjnej działalności szkoleniowej Regionalnych Oddziałów KIDP. 

W dniu dzisiejszym panelu mDoradca zostało udostępnione pierwsze ze szkoleń elearningowych dotyczące obowiązków podatkowych i kwestii pomocowych wynikających z nowych rozwiązań prawnych i scpecustawy.

Temat: Rozwiązania pomocowe dla przedsiębiorców oraz zmiany w specustawie.
Autor nagrań: Bartosz Kubista - doradca podatkowy, adwokat.

Zachęcamy do zapoznania się z powyższymi materiałami (mDoradca/szkolenia/eLearning) i śledzenie stron internetowych Krajowej Izby gdzie będą wstawiane informacje o kolejnych szkoleniach e-learningowych
Wyrażamy przekonanie, że w ten sposób uda nam się choć w części ułatwić kontynuację pracy naszym kancelariom w tym trudnym okresie.
Licząc na przychylność w przyjęciu tego rozwiązania.


DATA PUBLIKACJI: 2020-04-10 + pozostałe aktualności