Aktualność: Zgromadzenie Łódzkiego Oddziału KIDP - logowanie do platformy posiedzenia.pl

Szanowni Państwo,

Doradcy Podatkowi

Uprzejmie przypominamy o Zgromadzeniu Łódzkiego Oddziału, które odbędzie się jutro tj. w czwartek 7 kwietnia br. o godzinie 14.00 stacjonarnie w Hotelu Ambasador Premium, ul. Kilińskiego 145 w Łodzi. Przed zgromadzeniem, o godzinie 12:00 zapraszamy na szkolenie na temat: "Komunikacja z klientem oraz wycena usług doradcy podatkowego".

W Zgromadzeniu będzie można uczestniczyć także zdalnie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.

Wszystkie głosowania podczas Zgromadzenia odbędą się przy użyciu platformy informatycznej www.posiedzenia.pl, dlatego doradców, którzy będą uczestniczyć osobiście w Zgromadzeniu prosimy o zabranie własnego sprzętu (laptopa lub smartfona) podłączonego do internetu.

Przed Zgromadzeniem prosimy o odszukanie haseł przesłanych Państwu na adresy mailowe przed Walnym Zgromadzeniem ŁO KIDP, które odbyło się 26 listopada ubiegłego roku lub przypomnienie hasła na stronie posiedzenia.pl (po wpisaniu loginu, który jest Państwa mailem i kliknięciu „zapomniałem hasła” dostaną Państwo na maila hasło do logowania).

Po za logowaniu prosimy o dołączenie do chatu głosowego oraz zezwolenie na dostęp do mikrofonu.

W razie problemów technicznych prosimy o kontakt z pracownikami biura pod numerami telefonów 723-570-531; 723-570-516, biuro Łódzkiego Oddziału w tym dniu będzie zamknięte.

Poniżej najważniejsze uwagi techniczne dotyczące formy zgromadzenia:

1. Zgromadzenie będzie miało formę hybrydową z możliwością osobistego udziału w zgromadzeniu stacjonarnie w hotelu Ambasador, jednak na sali wymagane będzie posiadanie własnego sprzętu (laptopa lub smartfona) podłączonego do internetu.

2. Uczestnictwo w posiedzeniu organizowanym w trybie hybrydowym (stacjonarnie jaki i w dowolnym miejscu) wymaga:

- posiadania podłączenia do sieci internet,

- posiadania komputera lub urządzenia mobilnego: z zainstalowaną aktualną przeglądarką internetową, umożliwiającego wysyłanie oraz odbiór dźwięku lub dźwięku i obrazu.

3. Dane do logowania do aplikacji posiedzenia.pl zostały wysłane w dniu 29.11.2021 (są to te same dane, które były wykorzystywane podczas Walnych Zgromadzeń w RO KIDP).

4. Przed zgromadzeniem prosimy o skorzystanie z opcji przypomnienia hasła na stronie posiedzenia.pl.

5. W dniu zgromadzenia, przed rozpoczęciem obrad będzie można zalogować się do systemu i przetestować działanie aplikacji (sprawdzenie dźwięku i mikrofonu) a także skorzystać z pomocy technicznej pracowników biura ŁO KIDP.

6. W przypadku zdalnego głosowania przy wykorzystywania komputerów stacjonarnych (PC) prosimy o podłączenie do komputera głośników i mikrofonu. Brak powyższego sprzętu spowoduje, że nie będziecie Państwo słyszeli obrad Walnego Zgromadzenia oraz nie będziecie mogli Państwo zabrać głosu. Jednocześnie przypominamy, że z aplikacji posiedzenia.pl można korzystać również na telefonie komórkowym.

Poniżej w linku przesyłamy instrukcję obsługi aplikacji i prosimy o zapoznanie się z jej treścią.

INSTRUKCJA <<<LINK>>>

FILM INSTRUKTAŻOWY <<<LINK>>>


DATA PUBLIKACJI: 2022-04-06 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (42) 636 87 08, 723 570 516(31)
Łódzki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Piotrkowska 132 lok. 5
90-062 Łódź

tel. (42) 636 87 08, 723 570 516(31)
fax.

x
x