Aktualność: Relacja z obchodów Dnia Doradcy Podatkowego 28.05.2022 r.Po długiej przerwie związanej z pandemią w Łódzkim Oddziale KIDP odbył się festyn z okazji Dnia Doradcy Podatkowego. Spotkanie odbyło się w centrum konferencyjno-wypoczynkowym Campoverde położonym na terenie malowniczego Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich na obrzeżach Łodzi.

Pan Dariusz Strzelec - Przewodniczący Zarządu Łódzkiego Oddziału KIDP powitał licznie przybyłych gości, złożył życzenia z okazji Dnia Doradcy Podatkowego oraz przedstawił nowy Zarząd ŁO KIDP, wybrany w kwietniu br. Podczas festynu nastąpiło również uroczyste przywitanie nowych doradców zaprzysiężonych w poprzednim roku oraz odczytano życzenia od Pani Prezydent Miasta Łodzi – Hanny Zdanowskiej. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele magistratu, w tym Przewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi, przedstawiciele zaprzyjaźnionych korporacji zawodowych oraz przedstawiciele Regionalnych Oddziałów KIDP.

Dla uczestników spotkania przygotowano różnorodne atrakcje oraz koncert piosenki francuskiej „Od Piaf do Dailidy” w wykonaniu Katarzyny Kołodziejczyk i koncert włoskich przebojów. Podczas koncertów publiczność bawiła się wyśmienicie a wykonawcy zostali nagrodzeni za swój występ gromkimi brawami.

Frekwencja i zaangażowanie uczestników spotkania pokazały, że wspólna zabawa jest doskonałym sposobem na integrację, odreagowanie stresów, wzmocnienie wzajemnych relacji i co najważniejsze - na pozytywne doładowanie energii.

DATA PUBLIKACJI: 2022-06-02 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (42) 636 87 08, 723 570 516(31)
Łódzki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Piotrkowska 132 lok. 5
90-062 Łódź

tel. (42) 636 87 08, 723 570 516(31)
fax.

x
x