Konkurs Wiedzy o Podatkach

ODWOŁANIE WOJEWÓDZKICH ETAPÓW OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O PODATACH ORAZ FINAŁU KONKURSU 

UWAGA:  podjęto decyzję o odwołaniu mających odbyć się 12 marca br. etapów wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach oraz Finału Konkursu.

W związku z sytuacją epidemiczną związaną z rozprzestrzenianiem się COVID-19 (koronowirusa), na podstawie zaleceń Prezydium Krajowej Rady Doradców Podatkowych oraz przedstawicieli władz państwowych o odwołaniu wszystkich wydarzeń do 31 maja br. oraz działając w poczuciu odpowiedzialności za bezpieczeństwo uczestników, uprzejmie informujemy, że postanowiliśmy zorganizować dalszą część tegorocznego Konkursu Wiedzy o Podatkach w przyszłym roku szkolnym. 
Podejmując powyższą decyzję wzięliśmy pod uwagę konieczność przygotowania się i przystąpienia części uczestników Konkursu do nadchodzących egzaminów maturalnych, zawodowych i wstępnych na uczelnie wyższe. Zdajemy sobie także sprawę, że po powrocie do szkół, przed uczniami i nauczycielami stanie ogromne wyzwanie do nadrobienia zaległości.
W związku z przesunięciem terminu kolejnego etapu Konkursu Wiedzy o Podatkach, podjęliśmy decyzję, że będą mogli w nim uczestniczyć także uczniowie, którzy zostali do niego zakwalifikowani, mimo że w związku z zakończeniem nauki w szkole średniej, stracą status ucznia danej szkoły.Łódzki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych  po raz ósmy organizuje  etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach.

Szczegółowe informacje poniżej w zakładce "Ósmy Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Podatkach"


Kontakt

tel.: (42) 636 87 08, 723 570 516(31)
Łódzki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Piotrkowska 132 lok. 5
90-062 Łódź

tel. (42) 636 87 08, 723 570 516(31)
fax.

x
x