RELACJA Z OBCHODÓW DNIA DORADCY PODATKOWEGO W REGIONIE ŁÓDZKIM

Data publikacji: 2024-05-24

Obchody Dnia Doradcy Podatkowego to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz uroczystości obchodzonych przez doradców podatkowych z regionu łódzkiego. Tym razem spotkanie odbyło się 18 maja 2024 r. w malowniczo położonym Hotelu Kasor Resort & Spa, który znajduje się na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich na obrzeżach Łodzi.

W uroczystości uczestniczyli doradcy podatkowi, a także znamienici goście, przedstawiciele Krajowej Rady Doradców Podatkowych, zaprzyjaźnionych korporacji i środowiska akademickiego:
·       dr Anna Leszczyńska Skarbnik Krajowej Rady Doradców Podatkowych
·       Andrzej Świderek Wiceprzewodniczący Krajowej Rady Doradców Podatkowych   
·       dr Krzysztof Biernacki Zastępca Przewodniczącej Zarządu Dolnośląskiego Oddziału KIDP  
·       Agnieszka Kryśkiewicz-Burnos Prezes Regionalnej Rady Oddziału PIBR w Łodzi    
·       Bożena Wilk Prezes Stowarzyszenia Księgowych w Łodzi
·       dr Agnieszka Wencel Wydział Zarządzania UŁ
·       Krzysztof Wójcik Wicedziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi
·       Tomasz Szymański Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Łodzi             
·      Artur Zajączkowski Zastępca Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Łodzi

Podczas części oficjalnej Dariusz Strzelec Przewodniczący oraz Mirosława Fastyn Zastępca Przewodniczącego Zarządu Łódzkiego Oddziału KIDP powitali licznie przybyłych gości, złożyli życzenia z okazji Dnia Doradcy Podatkowego oraz wzorem lat ubiegłych przekazali drobne upominki nowym doradcom zaprzysiężonym w ciągu ostatniego roku. Głos zabrali również zaproszeni goście, zostały odczytane listy gratulacyjne. 

Atrakcją wieczoru był jeden z najbardziej rozpoznawalnych i charyzmatycznych polskich sztukmistrzów Just Edi Show – finalista programu Mam Talent. Jego profesjonalny pokaz iluzji przeniósł widzów do świata magii, humoru oraz dobrej zabawy.

W trakcie spotkania do dyspozycji uczestników był Jacek Sławomir Mak-Makiewicz karykaturzysta z wieloletnim doświadczeniem. Artysta z nutką humoru, w niebanalny i niepowtarzalny sposób, wykonał indywidualne dzieła sztuki, które z pewnością pozostaną wyjątkowymi pamiątkami z imprezy.

Całość zabawy dopełniła muzyka profesjonalnego DJ’a, który swoją energią zaraził i porwał wszystkich do tańca przy największych hitach muzyki rozrywkowej.

 


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.