Szkolenia

Szkolenie z postaw pierwszej pomocy oraz zasad bezpieczeństwa - 17 czerwca br.

Data publikacji: 2024-06-12

Komisja do Spraw Doskonalenia Zawodowego i Szkoleń KRDP zaprasza na kolejne bezpłatne szkolenie z cyklu: wsparcie warsztatu pracy i bezpieczeństwa wykonywania zawodu przez doradców podatkowych.

Temat nadchodzącego spotkania:

Szkolenie z postaw pierwszej pomocy oraz zasad bezpieczeństwa

Szkolenie odbędzie się 17 czerwca 2024 o godz. 17:00 w formule online.

Prowadzący - Marcin Tęcza.

Warunkiem udziału w webinarium jest zgłoszenie uczestnictwa poprzez panel mDoradca.

Termin dokonywania zgłoszeń upływa w dniu 14.06.2024 r. (po tym terminie nie będzie możliwości dopisania się na webinarium).

Celem tych bezpłatnych sesji edukacyjnych jest nie tylko poszerzenie wiedzy i umiejętności, ale także bezpośrednie wsparcie w codziennej pracy doradców podatkowych, umożliwiające im świadczenie usług na najwyższym poziomie. Szkolenia będą odbywać się co drugi poniedziałek (w pierwszym i trzecim tygodniu miesiąca), zawsze o godzinie 17:00, i zaplanowane są na około 2 godziny lekcyjne.

Uwaga: tylko osoby, które zgłosiły się przez panel mDoradca otrzymają na adres mailowy indywidualny link do webinarium wraz z tokenem dostępu. Link będzie wysyłany w dniu 14.06.2024 r.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.