Egzaminy

Wykład "Podatki nie gryzą" podczas XVI edycji Finance Week

Data publikacji: 2023-06-05

Aktualność: Wykład "Podatki nie gryzą" podczas XVI edycji Finance WeekŁódzki Oddział KIDP już kolejny raz został partnerem merytorycznym cyklu szkoleń XVI edycji Finance Week, które są organizowane przez studentów z koła naukowego SKN Progress, działającego przy Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. 
W tym roku w dniu 15 maja Aleksandra Kurczewska Zastępca Przewodniczącego Zarządu ŁO KIDP i Anna Leszczyńska Skarbnik KRDP przeprowadziły szkolenie „Podatki nie gryzą. Na co zwrócić uwagę przy rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej”. 
Dyskusja dotyczyła głównie odpowiedzialności w prawie podatkowym, sankcjach i zagrożeniach, a w mniejszym stopniu poczucia bezpieczeństwa i pewności prawa podatkowego. Aktywny udział słuchaczy i dodatkowe pytania po wykładzie dowodzą, jak duża jest potrzeba szerzenia przez doradców wiedzy w obszarze prawa podatkowego. 
Poniżej link do fotorelacji z wydarzeniaFotorelacja


 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.