Informacje

Wyniki I etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach

Data publikacji: 2023-03-22

Aktualność: Wyniki I etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach


WYNIKI I ETAPU OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O PODATKACH
W dniu 7 marca odbył się I etap kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach, w którym od 15 lat uczestniczy młodzież szkół  ponadpodstawowych.
W teście o tematyce podatkowym na platformie Moodle wzięło udział 1230 uczniów z całej Polski, w tym 349 uczniów z regionu łódzkiego.
Do następnego etapu zakwalifikowało się 28 osób z naszego regionu:1 Marta Ceglarska, Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 2 Andrzej Cłapka, ZSCKR w Lututowie3 Kinga Gałek, Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu4 Aleksandra Gratka, ZSCKR w Lututowie5 Maja Janus, Zespół Szkół Ekonomicznych im. Tadeusza Kotarbińskiego w Radomsku6 Łukasz Kaczała, Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica7 Krzysztof Kata Samorządowe Liceum Ogólnokształcące w Opocznie8 Piotr Konieczny, Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu9 Katarzyna Kowalewska, Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu10 Delfina Kozłowska, Zespół Szkół Ponadpodstawowych im Stanisława Staszica w Wieruszowie11 Małgorzata Kozłowska, Zespół Szkół Powiatowych w Opocznie12 Nadia Krakowiak, II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli 13 Wiktoria Kwiatkowska, Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu14 Natalia Lewandowska, Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy15 Anna Majkut, Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 16 Paulina Ornafel, Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Łasku17 Magdalena Patacz, Zespół szkół nr 1 w Wieluniu18 Rafał Podgórski, Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 19 Dawid Sobkiewicz, I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim 20 Klaudia Syguła, Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu 21 Olga Tomaszewska, ZSCKR Lututów22 Julia Tomczyk, II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli 23 Natalia Wańdoch, Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Marii Dąbrowskiej24 Stanisław Wądołowski, I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi25 Igor Wiśniewski, II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Kutnie26 Magdalena Wróblewska, I LO im. Mikołaja Kopernika w Łodzi27 Paulina Zapart, Zespół Szkół Powiatowych w Opocznie 28 Katarzyna Zasada, Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
Finał Konkursu odbędzie się w formie stacjonarnej 14 kwietnia 2023 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ul. Bankowej 11 b. 
Poniżej  Lista uczniów zakwalifikowanych do finału oraz wstępny harmonogram konkursu

- lista uczniów zakwalifikowanych do finału 
- harmonogram konkursuStrona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.