Konkurs - praca magisterska

Konkurs na najlepszą pracę magisterską

Rusza XI Edycja Konkursu "Podatki są proste jak drut"

Łódzki Oddział KIDP zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej, już XI Edycji Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego „Podatki są Proste jak drut”. Organizatorem konkursu jest Mazowiecki Oddział KIDP.

Pytania ws. konkursu prosimy kierować do biura mazowieckiego oddziału:

tel.  723 575 701, e-mail: prostejakdrut@kidp.pl, mazowiecki@kidp.pl 

Konkurs skierowany jest do absolwentów szkół wyższych, których praca magisterska poświęcona jest zagadnieniom z zakresu prawa i ekonomii podatkowej.

Dzięki włączeniu się Regionalnych Oddziałów KIDP do Konkursu budujemy świadomość zawodu doradcy podatkowego wśród studentów różnych uczelni i kierunków oraz promocji zawodu w środowisku studenckim na większą skalę. 

Organizując już XI Edycję Konkursu jesteśmy przekonani, że Konkurs stał się ciekawym doświadczeniem dla studentów oraz platformą służącą do wyboru ścieżki kariery. 

Do konkursu mogą być zgłaszane prace obronione do 31 grudnia 2023 r. Szczegóły konkursu zawarte są na stronie Podatki są Proste jak drut. 

Termin nadsyłania prac magisterskich wraz z drukiem rekomendacji upływa 31 marca 2024 r. na adres e-mail: prostejakdrut@kidp.pl

Na Laureatów Konkursu I, II, III miejsca czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rekomendacje Członków Komisji Mazowieckiego Oddziału KIDP.

X Edycja Konkursu "Podatki są proste jak drut"

Łódzki Oddział KIDP zaprasza do udziału w kolejnej X Edycji Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego „Podatki są proste jak drut”. 

Konkurs skierowany jest do absolwentów szkół wyższych, których praca magisterska poświęcona jest zagadnieniom z zakresu prawa i ekonomii podatkowej.

Dzięki włączeniu się innych Regionalnych Oddziałów KIDP do Konkursu budujemy świadomość zawodu doradcy podatkowego wśród studentów różnych uczelni i kierunków oraz promocji zawodu w środowisku studenckim na większą skalę. 

Organizując X Edycję Konkursu jesteśmy przekonani, że Konkurs stał się ciekawym doświadczeniem dla studentów oraz platformą służącą do wyboru ścieżki kariery. 

Do konkursu mogą być zgłaszane prace obronione do 31 grudnia 2022 r. Szczegóły konkursu zawarte są na stronie www.prostejakdrut.pl .

Termin nadsyłania prac magisterskich wraz z drukiem rekomendacji upływa 31 marca 2023 r. na adres e-mail: mazowiecki@kidp.pl .

Pytania ws. konkursu: Biuro Mazowieckiego Oddziału KIDP tel. 723 575 701, e-mail: prostejakdrut@kidp.pl  mazowiecki@kidp.pl .Na Laureatów Konkursu I, II, III miejsca czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rekomendacje Członków Komisji Mazowieckiego Oddziału KIDP. 

Konkursu "Podatki są proste jak drut"

Zarząd Łódzkiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego „Podatki są proste jak drut”. 

W konkursie biorą udział absolwenci uczelni wyższych z całej Polski, których praca magisterska poświęcona jest ściśle zagadnieniom z zakresu prawa podatkowego. 

Podstawowym celem Konkursu jest promocja zawodu doradcy podatkowego w środowiskach akademickich i upowszechnianie wiedzy o podatkach. 

Do konkursu mogą być zgłaszane prace obronione do 31 grudnia 2021 r. Dopuszczalnym językiem pracy magisterskiej jest język polski lub język angielski. 

Szczegóły konkursu zawarte są w zakładce "Konkurs- praca magisterska" na stronie www https://lodzki.kidp.pl

Termin nadsyłania prac upływa 30 marca 2022 r. 

W przypadku pytań czy wątpliwości związanych z konkursem prosimy o kontakt na skrzynkę mailową: lodzki@kidp.pl

Wierzymy, że zechcą Państwo przyłączyć się do podjętych przez nas działań na rzecz promocji zawodu. 

Poniżej znajduje się link do regulaminu konkursu oraz druk rekomendacji.

 


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.